کاور کاغذ A3
کاور کاغذ A3
مارس 14, 2021
قیمت زیرپایی
قیمت زیرپایی
مارس 29, 2021
نمایش همه

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ راه‌های زیادی برای نگهداری از مدارک و اسناد وجود داشته دارد. اما بهترین آن استفاده از کاور کاغذ است. کاورهای شفاف پلاستیکی پارسه پلاستیک در اندازه A4 به‌خوبی از اسناد و مدارک شما محافظت می‌کند. یک بسته 100 عددی این کاور کاغذ با قیمت مناسبی عرضه می‌شود. ضخامت بالای کاور کاغذ و دوخت خوب دو عامل دوام بالای این کاورها هستند.

اغلب کسانی که به دلیل کار و یا تحصیل با تعداد زیادی کاغذ سر و کار دارند از نامنظمی و آشفته بودن برگه‌های کاغذ ناراضی و نالان هستند. علاوه‌ بر این تمیز و مرتب نگه‌داشتن کاغذ بدون پوشش و محافظ بسیار سخت است. حال اگر مطالب روی کاور کاغذ مهم باشند دغدغه صاف و تمیز نگه‌داشتن آن برگه به مراتب بیشتر خواهد بود. کاورهای نایلونی یکی از بهترین گزینه‌ها برای نِیل به این هدف هستند. کاور کاغذ در سایز A4 و در بسته‌ی 100 عددی عرضه شده است. این کاور کاغذ از پلاستیک بی ‌رنگ تهیه شده و در کنار کاور 11 حفره جهت قرار دادن کاور کاغذ در داخل کلاسور، زونکن و سایر ابزار بایگانی وجود دارد.

از کاور کاغذ پارسه پلاستیک سایز A4 ,A3 ,A5 بدلیل کیفیت بالا و دوامی که دارند میتوانید تا مدت ها از اسناد و مدارک و اطلاعات خود نگه داری کنید. از طرفی سوراخ های تعبیه شده در حاشیه کاور کاغذ پارسه پلاستیک سایز A4 ,A3 ,A5 به راحتی میتوانید مدارک خود را در زونکن، بایگانی نمایید.