پوشه کیسه ای شفاف A4
پوشه کیسه ای شفاف A4
ژانویه 12, 2022
استند موبایل و تبلت
استند موبایل و تبلت
ژانویه 12, 2022
نمایش همه

کاور کاغذ A2

کاور کاغذ A2

کاور کاغذ A2

کاور کاغذ A2

کاور کاغذ A2 اسناد را به گونه ای نگهداری می کند که برای خواندن نیازی به برداشتن آن نیست. به سادگی کاغذها را داخل دهانه ای که در بالا قرار دارد بلغزانید تا در هنگام صفحه بندی دوام بیشتری داشته باشید. گوشه ها که برای قرار دادن آسان در کلاسور سوراخ شده اند، نیاز به منگنه زدن را از بین می برند که به طور بالقوه به کاغذها آسیب می رسانند. کاور کاغذ A2 با روکش ضدآب که بازتابش نور ایجاد نمی کند، یک نمای زیبا از برگه های شما ایجاد می کند. کاور کاغذ A2 با جنس ضدآب از بروز حوادث برای اسناد شما یا فرسایش کاغذ در صورت استفاده زیاد جلوگیری می کند.

اندازه کاور کاغذ A2، 430mm x 610mm است. کاور کاغذ A2 پارسه پلاستیک از بادوام ترین پوشش های پلاستیکی موجود در بازاراست. کاور کاغذ A2 پارسه پلاستیک انعطاف پذیر است و درعین حال، محکم و قوی است. مواد پلی پلاستیکی پاره نمی شود و در برابر فرورفتگی ها و خمیدگی ها مقاومت می کند و از اسناد شما محافظت می کند و به ماندگاری آن در هنگام دست زدن کمک می کند. کاور کاغذ A2 پارسه پلاستیک در صورت ریختن مایعات یا کثیف شدن روکش شفاف، بدون آسیب رساندن به پوشش، به راحتی پاک می شود.

برخلاف روکش‌های براق شفاف سنتی، این پوشش شفاف زیبا، لطافتی در تصاویر و متن ایجاد می‌کند. بنابراین شما و مشتریانتان می توانید به وضوح صفحه اول سند خود را ببینید. یک جلد شفاف به این معنی است که می توانید هر ارائه را برای یک مشتری خاص سفارشی کنید، بدون اینکه نیازی به سفارش حداقل مقادیر مربوط به جلدهای چاپ شده سفارشی باشد.

چه از این کاور کاغذ A2 برای ارائه‌های تجاری، پیشنهادات یا قراردادها استفاده می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که جلد شفاف، دید خوبی را برای صفحه اول شما فراهم می‌کند و در عین حال از آن در برابر جوهر، اثر انگشت و لکه‌ها و پاره شدن محافظت می‌کند. با کاور کاغذ A2 کارهای هنری خود را مرتب کنید تا به صورت حرفه ای در یک پوشه ارائه شوند. کاور کاغذ A2 از آنها در برابر دست‌های کثیف محافظت می‌کند، در حالی که امکان مشاهده کامل آثار هنری شما را فراهم می‌کند.

کاور کاغذ A2 در بسته های 100 عددی مقرون به صرفه ارائه می شود. کاور کاغذ A2 شفاف و قابل استفاده مجدد است و از مواد پلاستیک بادوام ساخته شده است.