قیمت کاور کاغذ
قیمت کاور کاغذ
فوریه 20, 2022
پایه چسب ۵ سانتی متری
پایه چسب ۵ سانتی متری
می 24, 2022
نمایش همه

کازیه ایستاده

کازیه ایستاده

کازیه ایستاده

کازیه ایستاده 

اگر از شلوغی میز کار یا میز تحریر خود خسته شده اید و به دنبال نظم دادن به محیط اطراف خود هنگام کار و فعالیت روزانه هستید کازیه ایستاده گزینه مناسبی برای جای دادن وسایل شما می باشد. کازیه در فرهنگ لغت به معنی جعبه رو باز می باشد که بیشترین کاربرد را در اداره ها دولتی و خصوصی دارد. این محصول در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود که این مدل ها از قبیل: کازیه فلزی، کازیه چوبی، کازیه پلاستیکی و کازیه چرمی، می باشد که این مدل ها نیز خود انواع گوناگونی دارند مانند: کازیه دو طبقه، سه طبقه، کازیه ایستاده.

کازیه ایستاده به صورت طبقه بندی و طبقات مجزا طراحی شده است که شما به راحتی می‌توانید لوازم خود را به صورت جداگانه در طبقات کاغذی جای دهید. کازیه ایستاده کاربرد زیادی دارد و دارای انواع مختلفی می باشد با وجود کازیه ایستاده دیگر نگران نامرتب بودن وسایل و کاغذ و پرونده های خود نباشید با توجه به نوع طراحی این محصول و نظمی که به وسایل روی میز کار شما می دهد شما می توانید به راحتی به وسیله های شخصی خود دسترسی پیدا کنید و زمان کمتری را صرف پیدا کردن و مرتب کردن وسیله های خود کنید. کازیه ایستاده در اندازه و سایز های مختلف بنا بر سلیقه شما تولید می شود و مدل های مختلفی از این محصول در بازار موجود می باشد و نسبت به کارایی که دارد نیاز به پرداخت هزینه بالایی برای خرید این محصول نمی باشد و با کمترین قیمت شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین و حضوری خریداری کنید و در موسسات و سازمانهای مختلف برای نگهداری برگه ها و اسناد خود مورد استفاده قرار دهید.

کازیه ایستاده به دلیل تنوع در رنگ و طرح آن و با توجه به تولید این محصول نسبت به سلیقه شما قیمت آن کاملا ارزان و مناسب می باشد، و وجود این محصول در هر اداره و سازمانی ضروری است و به دلیل تقاضای زیادی که این محصول دارد می توان این محصول را به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز سفارش دهید و خریداری کنید. این محصول که در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود، و شما می توانید کازیه های مورد نظر را در هر سایز و اندازه و طرح و رنگی که مد نظرتان می باشد را خریداری فرمایید. شما جهت سفارش و خرید کازیه ایستاده با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در طرح و رنگ دلخواه تان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.