جا یاداشت رومیزی
جا یاداشت رومیزی
می 18, 2021
زیرپایی اداری طبی
زیرپایی اداری طبی
می 18, 2021
نمایش همه

پایه چسب پهن

پایه چسب پهن

پایه چسب پهن

پایه چسب پهن

پایه چسب پهن ایده آل برای مدرسه ، خانه و اداره و برای اتصال ، وقتی که از چسب نواری پهن استفاده می‌کنید، به ابزاری برای بریدن احتیاج دارید. هنگامی که از قیچی و کاتر برای بریدن چسب‌ها استفاده می‌کنید هم زمان زیادی صرف می‌شود و هم امکان زخمی شدن دست‌هایتان وجود دارد. استفاده از یک پایه چسب پهن مناسب می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای حل این مسئله باشد.استفاده از پایه چسب پهن به کار شما سرعت بسیاری میبخشد پایه چسب باید از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت باشد تا بتوانید در هنگام استفاده از پایه چسب پهن بهره کافی را ببرید

.جنس تیغه های پایه چسب پهن باید از فلز بسیار مرغوب باشد تا در هنگام استفاده به سرعت کند نشوند و روند کار را عقب نیاندازد چسب های پهن به دلیل اندازه و قطر بزرگ طرقه استفاده را برای ما بسیار سخت میکند به همین دلیل هنگام استفاده از آنها بهتر است از پایه چسب پهن استفاده کنیم . پایه چسب پهن دارای رنگ ها ومدل های متنوع می باشد که شما می توانید هر مدل و رنگی به دلخواه خود تهیه کنید و لذت استفاده از کار سریع با پایه چسب پهن را ببرید .

پایه چسب پهن کالای مفید است که می توان آن را در هر مکان قرار داد. این می تواند برای مهر و موم کردن پاکت های متصل به قطعات یا تزئین میز کار شما با چسباندن راحت انواع مواد تزئینی استفاده شود.

عرض نوار مناسب: حداکثر 1 اینچ طولانی است و نوار را بلافاصله و مرتب قطع می کند. شما می توانید از پایه چسب پهن به راحتی در فاصله ایستاده یا پشت میز خود استفاده کنید. پایه وزنی و پد غیر لغزشی آن به اندازه کافی محکم است تا بتواند سطح آن را محکم بگیرد. بنابراین می توانید با خیال راحت از زوایای مختلف از آن استفاده کنید. توزیع یک دست: این ماده عالی به شما امکان می دهد در حین توزیع مقدار لازم نوار ، چند کار را انجام دهید. به راحتی می توانید هنگام تایپ یا نوشتن هنگام مکالمه تلفنی از آن استفاده کنید.