استند موبایل ارزان
استند موبایل ارزان
فوریه 18, 2023
زیرپایی متحرک اداری
زیرپایی متحرک اداری
فوریه 18, 2023
نمایش همه

زیرپایی فلزی

زیرپایی فلزی

زیرپایی فلزی

زیرپایی فلزی

اگر می خواهید پس از چندین سال کار کارمندی یا اداری یا پشت میز نشینی کمر و ستون فقرات سالمی داشته باشید، زیرپایی فلزی یکی از محصولات ضروری برای شما است. برخی این محصول را زیرپایی اداری می نامند ولی کارمندان تنها کسانی نیستند که ساعت ها پشت میز می نشینند و نیاز به چنین ابزاری دارند.

صندوق دار یک فروشگاه بزرگ که ساعت ها پشت پیشخوان است یا تمام افرادی که در شغلی که دارند، ساعت های زیادی را به صورت نشسته پشت یک میز یا پیشخوان می گذرانند، فراتر از آن که آن محیط یک اداره باشد یا یک فروشگاه، نیاز به زیرپایی فلزی دارند. زیرپایی فلزی بدن را، پاها و کمر را در فرم درستی قرار می دهد و به همین دلیل فردی که در طول هشت ساعت کار مفید، از زیرپایی استفاده می کند.

کمتر خسته می شود و بازدهی بالاتری خواهد داشت زیرا کشیدگی مهره های کمر باعث خستگی شده و راندمان کاری را پایین می آورد. افرادی که در سال های زیادی، بدون استفاده از ابزاری مانند زیرپایی فلزی پشت میز می نشینند، مستعد ابتلا به واریس، خمیدگی در ستون فقرات، کمر درد، گرفتگی عضلات پا و مواردی از این دست هستند.

زیرپایی فلزی

این ابزار دارای ارتفاع کوتاهی است و از یک اسکلت فلزی و محکم تشکیل شده است که یک صفحه پلاستیکی بر روی آن قرار دارد و محل قرار گیری کف پاها است. متریال به کار رفته در صفحه پلاستیکی و اسکلت فلزی از نوع مرغوب می باشد تا در طول زمان دچار استهلاک و افت کیفیت نگردد. زیرپایی فلزی متحرک را با شیب مختصری تولید می کنند تا سازگاری کامل با آناتومی بدن انسان و فرم قرار گیری پاها داشته باشد.

دلیل طراحی و ساخت زیرپایی فلزی این نکته بوده است که افرادی که روی صندلی می نشینند، پاهایشان به طور کامل و به راحتی بر روی زمین تکیه نمی کند و مجبور می شوند کمی بدنشان را رو به جلو خم کنند و قوز می کنند. در حالی که اگه فرد از زیرپایی فلزی استفاده نماید پاها بالا می آیند و دیگر فرد به جلو خم نمی گردد. این موضوع ممکن است باعث شود خون رسانی به انگشتان پا به خوبی انجام نشود. به همین دلیل احتمال بروز واریس برای افرادی که سال ها پشت میز نشسته اند بالاتر می باشد.

گاهی ارتفاع میز استاندارد نیست. این موضوع در پیشخوان های فروشگاهی بیشتر وجود دارد. در این موارد شخص برای این که تسلط کافی بر روی میز داشته باشد، صندلی خود را بالا می آورد. به همین دلیل پاها به زمین نمی رسند و فرد برای آنکه به وضعیت خود مسلط شود و پاها آویزان نمانند، رو به جلو خم می گردد. تمام این عکی العمل ها بدون توجه فرد صورت می گیرد و شخص در کوتاه مدت متوجه فشاری نیست که بر کمر و ستون فقرات و گردنش وارد می شود و اثرات آن را در طولانی مدت مشاهده خواهد کرد.

انواع زیرپایی اداری

زیرپایی اداری را بر اساس نوع متریال به کار رفته در آن و بر اساس نوع عملکرد آن تقسیم بندی می نمایند. زیرپایی اداری بر اساس نوع عملکرد در دو دسته ثابت و متحرک متمایز می گردند. زیرپایی هایی که ثابت هستند قابلیت حرکت کردن به اطراف را ندارد. زیرپایی متحرک از نوع زیرپایی های فلزی است که در برخی از مدل ها قابلیت تنظیم شیب و ارتفاع را دارد زیرپایی متحرک از انواع بسیار کاربردی این محصول می باشد.

زیرپایی از لحاظ وزن نیز به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می گردد. زیرپایی که ورق فولادی در اسکلت بندی آن به کار رفته است، زیرپایی فلزی سنگین و زیرپایی که ورق فولادی در ساختار آن به کار نرفته باشد، زیرپایی سبک می گویند.

متریال زیرپایی اداری

این محصولات بر اساس متریال به کار رفته در آن ها نیز انواع گوناگونی دارند که شامل این موارد می شوند

زیرپایی چوبی: این مدل از چوب ام دی اف ساخته می شود. دوام بالایی دارند و از نوع زیرپایی ثابت می باشد.
زیرپایی فلزی: این محصول در شاکله خود، از اسکلت بندی محکم فلزی تشکیل گشته است و صفحه ای پلاستیکی بر روی خود دارد.

هر کدام از این محصولات طرفداران ویژه خود را دارد. قیمت زیرپایی فلزی به مواردی متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت این محصولات اثر می گذارد، برند سازنده آن می باشد. داخلی یا خارجی بودن کالا بر قیمت این محصولات اثر بگذارد. عامل دیگری که در قیمت این کالا اثر دارد، نوع متریال به کار رفته در آن می باشد. وزن زیرپایی فلزی نیز در هزینه آن اثر می گذارد.

در این مجموعه زیرپایی فلزی با کیفیت بالا و تولید شده از مواد اولیه مرغوب، عرضه می گردد. این مجصولات در این مرکز با قیمت مناسب و مقرون به صرفه عرضه می گردند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید.