زیرپایی فلزی متحرک
زیرپایی فلزی متحرک
ژوئن 16, 2021
کاور کاغذ A4 پارسه
کاور کاغذ A4 پارسه
ژوئن 17, 2021
نمایش همه

زیرپایی ارتوپدی

زیرپایی ارتوپدی

زیرپایی ارتوپدی

زیرپایی ارتوپدی

اگر بعد از ساعت ها نشستن در پاها ، پاها یا مفاصل خود احساس درد می کنید ، احتمالاً به این دلیل است که فشار زیادی روی پاهایتان وارد شده است. برای کاهش این فشار و کاهش یا از بین بردن دردهای مزمن زیرپایی ارتوپدی تولیدی پارسه پلاستیک را امتحان کنید.

زیرپایی ارتوپدی برای افرادی که ساعت های طولانی کار در پشت میز کار خود را سپری می کنند بسیار مناسب است و بعد از پایان کار متوجه می شوند که درد دارند. با استفاده از زیرپایی ارتوپدی می توانید پاها را از زمین بلند کرده و به حالت زاویه دار به آنها استراحت دهید تا فشار کاهش یابد. طرح زیرپایی ارتوپدی به شما امکان می دهد تا چیزی فراتر از زیرپایی مورد استفاده قرار گیرد . از بین بردن درد مزمن با استفاده از این زیر پایی ارتوپدی امکان پذیر می باشد .

ویژگی های منحصر به فرد زیرپایی ارتوپدی :

طراحی زیرپایی ارتوپدی – برخلاف سایر تکیه گاه های زیر میز که دارای نیم ماه هستند ، ساختار و طرح برجسته آن ، پاهای شما را در موقعیت راحت تری قرار می دهد. اگر نشستن پشت میز باعث ایجاد وضعیت نامناسب در بدن ، احساس درد در پا یا احساس درد در اندام ها می شود ، احتمالاً پاهای شما به درستی قرار داده نشده است .با استفاده از زیر پایی ارتوپدی پشت میز کار خود ، راحت باشید .
زیرپایی ارتوپدی ایده آل برای پاها ، سفرهای طولانی در ماشین یا هواپیما و بازی و گیم