زیرتقویم رومیزی
زیرتقویم رومیزی
مارس 2, 2021
زیرپایی پلاستیکی
زیرپایی پلاستیکی
مارس 2, 2021
نمایش همه

جا یادداشت

جا یادداشت

جا یادداشت

جا یادداشت

جهت استعلام از موجودی محصولات جا یادداشت، قیمت روز و تخفیفات ویژه با ما تماس بگیرید.

تولید جا یادداشت و چاپ انواع دفترچه یادداشت چرمی، جا یادداشت پلاستیکی تبلیغاتی، پوزیت تبلیغاتی، جا یادداشت فلزی، جاکارتی چوبی. جا یادداشت مجهز به کارگاه لیزر و برش و حکاکی

جای برگه جا یادداشت رومیزی اداری وسیله ای کارآمد جهت نظم دادن به میز اداری و یادداشت های روزانه می باشد. این وسیله مناسب برگه های یادداشت در حدود 10 * 10 سانتی متر، و دارای یک جا یادداشت برای قراردادن خودکار یا مداد و همچنین قضای جهت قرار دادن کارت ویزیت می باشد و جا یادداشت فضای کمی را بر روی میز شما می گیرد.

جا یادداشت یکی از لوازم های تحریر است که هم به صورت اداری و هم در زندگی روزمره بسیار کاربردی می باشد. جا یادداشت با وزن سبک و حجم کمی که دارد، بخش بزرگی از بار زندگی روزمره را به دوش می کشد. یادداشت ها در زندگی روزمره افراد اهمیت فراوانی دارد. بسیاری از تماس های ضروری، اطلاعات مهم، نکات ضروری برگرفته از مکالمات تلفنی، برنامه ریزی ها و بسیاری مطالب دیگر به صورت یادداشت در می آیند و در صورتی که گم شوند و یا فراموش شوند یا به هر نحوی مخدوش شوند، از دست می روند.

جا یادداشت در واقع به اطلاعات و برنامه های افراد نظم و انسجام می بخشد و از فراموش شدن آن ها جلوگیری می نماید. بسیاری مواقع یادداشت ها به دلیل نداشتن مکانی برای گردآوری و نگه داری، گم می شوند، پاره می شوند یا آسیب می بینند. همچنین یادداشت ها در صورتی که روی میز پراکنده باشند، موجب شلوغی و بی نظمی میز و وسایل روی آن می گردند. جا یادداشت محلی برای متمرکز کردن و نظم بخشیدن به این کاغذها می باشد.

جا یادداشت (1)

مزایای استفاده از جا یادداشت

استفاده از جا یادداشت مزایای متعددی دارد. کاغذهای کوچک زمانی که بر روی میز پراکنده باشند، فضای بیشتری اشغال می کنند تا زمانی که بر روی هم قرار دارند و منسجم شده اند و جا یادداشت می تواند تعداد بسیار زیادی از کاغذ یادداشت ها را در خود جای دهد مزیت دیگر استفاده از جا یادداشت، تمییز و سالم نگه داشتن کاغذ های جا یادداشت می باشد. با این روش امکان خیس شدن، لک شدن، کثیف شدن، تا شدن، گم شدن کاغذ های یادداشت بسیار کم می شود و جا یادداشت به خوبی از آن ها محافظت می نماید.

فایده دیگر استفاده از جا یادداشت، مرتب کردن و نظم بخشیدن به برگه های یادداشت به شیوه دلخواه می باشد. جا یادداشت موجب می شود فضای بیشتری روی میز به وجود بیاید و جا برای وسایل دیگر باز شود. همچنین با استفاده از جا یادداشت دیگر نیازی به دفترها و دفترچه ها نمی باشد. یا دیگر گوشه کتاب ها و دفترها شلوغ و کثیف نمی شود.

جا یادداشت (2)

جا یادداشت ابزاری کوچک و کاربردی برای بسیاری از محیط ها می باشد و می تواند موجب تسهیل امور و سبک شدن امور روزمره می گردد. همچنین جا یادداشت با فرم و رنگ هایی که دارد می تواند به زیبایی بصری میز افراد اضافه نماید و با دیگر اشیاء هماهنگ و سازگار گردد. جا یادداشت می تواند هدیه ای کوچک برای بسیاری از افراد در هر سن و سلیقه و شغلی باشد و کمک حال آن ها در جا یادداشت می تواند هدیه ای کوچک برای بسیاری از افراد در هر سن و سلیقه و شغلی باشد و کمک حال آن ها در جا یادداشت می تواند هدیه ای کوچک برای بسیاری از افراد در هر سن و سلیقه و شغلی باشد و کمک حال آن ها در نظم بخشیدن به امور شخصی شان باشد.

جا یادداشت (3)

کاربرد جا یادداشت

جا یادداشت یکی از انواع لوازم تحریر می باشد که می تواند جزوی از لوازم تحریر اداری قرار گیرد و به میز کارمندان و یا بالا دستیان آن ها، نظم و انسجام بخشد. نمی توان یک میز اداری استاندارد را مشاهده نمود ولی خبری از یک جا یادداشت در گوشه ای از آن نباشد. بسیاری از اطلاعات به صورت فوریتی در اختیار کارمندان قرار می گیرند و کارمند مربوطه فرصتی برای پیدا کردن یک محل مناسب برای یادداشت نمی باشد در چنین شرایطی ضروری است که یک جا یادداشت تهیه شده و برای تمامی افراد زیر مجموعه و کارکنان آن ارگان، سازمان، اداره و یا شرکت مزبور تهیه گردد.

جا یادداشت تنها یک لوازم تحریر اداری به حساب نمی آید و می تواند بر روی میز کار یک دانش آموز، دانشجو، یا تمامی افرادی که در خانه های خود در حال انجام کار و فعالیتی می باشند، قرار گیرد. جا یادداشتی می تواند ابزاری کارامد برای نظم دادن و انسجام بخشیدن به نکاتی باشد که دانش آموزان و یا دانشجویان نیاز به مطالعه آن ها دارند. بدون آن که میز آن ها را شلوغ کند و باعث به هم ریختگی گردد.

مکان دیگری که جا یادداشت کاربرد گسترده ای در آن دارد، بسیاری از مغازه ها و فروشگاه ها می باشد. جا یادداشت بر روی پیشخوان یا میز فروشنده و کارمند فروشگاه می تواند بسیار مفید واقع شود و علاوه بر نظم بخشیدن اطلاعات مورد نیاز شخص، محلی برای قرار دادن کارت های ویزیت فروشگاه باشد. بسیاری از یادآوری ها و نکات مهم درون همین جا یادداشت و روی کاغذ های یادداشت ذخیره می شوند.

جا یادداشت (4)

ویژگی های جا یادداشت

جا یادداشت ابزاری کوچک و مفید است که وزنی مناسب و سبک دارد که بر روی میز قرار می گیرد. این ابزار کوچک و کاربردی از پلاستیک فشرده تولید می شود که ویژگی اصلی این متریال مقاومت بالای آن می باشد. پلاستیک فشرده در برابر ضربه بسیار مقاوم است و دچار شکستگی نمی شود و به راحتی ترک نمی خورد. دیگر آنکه مواد تشکیل دهنده جا یادداشت، در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند و به مرور زمان، این نوع از لوازم تحریر دچار فرسایش نمی شود.

جا یادداشت که در دو نوع شفاف و رنگی در بازار موجود می باشد، با نیازها و سلیقه ها متفاوت قابل هماهنگی می باشد. می توان جا یادداشت را در رنگ های متفاوت و مطابق با رنگ سایر وسایل روی میز و به دلخواه شخص تهیه نمود. به هر صورت جا یادداشت چه به صورت شفاف و چه به صورت رنگی جذابیت های خاص خود و خریداران خود را دارد.

جا یادداشت (5)

جا یادداشت در کنار بدنه اصلی خود، محلی برای قرار دادن خودکار یا مداد دارد که آپشنی مضاعف برای این محصول به حساب می آید. قرار گرفتن محلی برای خودکار یا مداد در این محصول سبب می شود که شخص پس از نیاز به یادداشت، دنبال ابزاری برای نوشتن بر روی آن وخودکار نگردد و بی معطلی یادداشت و نوشته خود را بر روی کاغذ ثبت نماید. همچنین این محل که برای قرار دادن خود کار یا مداد در نظر گرفته شده است، از گم شدن خودکار و یا مداد جلوگیری می کند و همچنین به نظم بخشیدن و تمییزی هر چه بیشتر میز شخص کمک می کند.

جا یادداشت جزو ابزار ارزان قیمت و مقرون به صرفه به حساب می آید. که قیمت آن با توجه به امکاناتی که برای شخص به همراه دارد، متریالی که جا یادداشت از آن تهیه شده است و موارد دیگری از این دست متغیر می باشد. به طور مثال جا یادداشت پلاستیکی از جا یادداشت فلزی که در بازار موجود می باشند، ارزان قیمت تر می باشد. همچنین وزن جا یادداشت پلاستیکی از انواع فلزی کم تر بوده و سبک تر می باشد. در ضمن این نکته را نیز باید در نظر گرفت که جا یادداشت پلاستیکی بر خلاف جا یادداشت فلزی خطر زنگ زدن و خوردگی ندارد و دوام و طول عمر بالایی دارد.

جا یادداشت (6)

جا یادداشت را می توان با قیمتی مقرون به صرفه تهیه نمود و به میز و وسایل خود نظم بخشید. علاوه بر مواردی که ذکر شد، کیفیت محصول نهایی و برندی که جا یادداشت از آن تهیه شده است بر قیمت این محصول اثرگذار می باشد. جا یادداشت می تواند در سبد خرید هر سازمان، اداره، مدرسه، فروشگاه و حتی خانه ای قرار گیرد و از ریخت و پاش بر روی میز و محل کار افراد جلوگیری نماید. انواع جا یادداشت که در این مرکز با قیمت مناسب و مقرون به صرفه ارائه می گردند، از بهترین متریال موجود می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با همکاران ما در این مرکز تماس حاصل نمایید.