کاور کاغذ A3
کاور کاغذ A3
مارس 14, 2021
قیمت زیرپایی
قیمت زیرپایی
مارس 29, 2021
نمایش همه

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ

کاور کاغذ راه‌های زیادی برای نگهداری از مدارک و اسناد وجود داشته دارد. اما بهترین آن استفاده از کاور کاغذ است. کاورهای شفاف پلاستیکی پارسه پلاستیک در اندازه A4 به‌خوبی از اسناد و مدارک شما محافظت می‌کند. یک بسته 100 عددی این کاور کاغذ با قیمت مناسبی عرضه می‌شود. ضخامت بالای کاور کاغذ و دوخت خوب دو عامل دوام بالای این کاورها هستند.

اغلب کسانی که به دلیل کار و یا تحصیل با تعداد زیادی کاغذ سر و کار دارند از نامنظمی و آشفته بودن برگه‌های کاغذ ناراضی و نالان هستند. علاوه‌ بر این تمیز و مرتب نگه‌داشتن کاغذ بدون پوشش و محافظ بسیار سخت است. حال اگر مطالب روی کاور کاغذ مهم باشند دغدغه صاف و تمیز نگه‌داشتن آن برگه به مراتب بیشتر خواهد بود. کاورهای نایلونی یکی از بهترین گزینه‌ها برای نِیل به این هدف هستند. کاور کاغذ در سایز A4 و در بسته‌ی 100 عددی عرضه شده است. این کاور کاغذ از پلاستیک بی ‌رنگ تهیه شده و در کنار کاور 11 حفره جهت قرار دادن کاور کاغذ در داخل کلاسور، زونکن و سایر ابزار بایگانی وجود دارد.

از کاور کاغذ پارسه پلاستیک سایز A4 ,A3 ,A5 بدلیل کیفیت بالا و دوامی که دارند میتوانید تا مدت ها از اسناد و مدارک و اطلاعات خود نگه داری کنید. از طرفی سوراخ های تعبیه شده در حاشیه کاور کاغذ پارسه پلاستیک سایز A4 ,A3 ,A5 به راحتی میتوانید مدارک خود را در زونکن، بایگانی نمایید.

امروزه در اداره ها راه های زیادی برای نگه داری اسناد و مدارک وجود دارد که می توان گفت بایگانی و نگه داری اطلاعات در اداره ها یکی از مهمترین کارها می باشد که باید با دقت زیادی انجام شود. ممکن است بسیاری از افراد نیز از آشفتگی مدارک خود بهم بریزند و به دنبال راهی برای نظم دادن به مدارک خود باشند که برای رفع چنین مشکلی از کاور کاغذ استفاده می شود. اگر از جمله کسانی هستید که باید مدارک و کاغذهایتان همیشه مرتب باشند و دغدغه صاف نگه داشتن آن را دارید به شما پیشنهاد میکنیم تا از کاور کاغذ استفاده کنید.

کاور کاغذ در بسته های 100 عددی می باشد که از جنس پلاستیک نیز می باشد و بر روی آنها 11 حفره برای قرار دادن آن داخل زونکن و یا کلاسور وجود دارد که داشتن این خاصیت سبب ایجاد نظم خاصی می گردد. بهتر است بگوییم که استفاده از کاور کاغذ ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که افراد زیادی را راغب می کند تا بتوانند از آن استفاده کنند، به همین دلیل در این بخش به ذکر چند مورد از این دلایل برای شما اشاره می کنیم تا آشنایی بیشتری با کاور کاغذ داشته باشید.

همان طور که می دانید اسناد مختلفی وجود دارد که برای نگه داری از آن بهتر است تا از کاور کاغذ مناسب آنها استفاده کنیم که هر کدام از انواع کاور کاغذ دارای ویژگی های مربوط به خود هستند که در اینجا به ذکر چند مورد از این موارد می پردازیم تا شما بتوانید آگاهی بیشتری را در هنگام خرید کاور کاغذ داشته باشید.

دلایل استفاده از کاور کاغذ

• نگهداری اسناد مهم به وسیله کاور کاغذ: بسیاری از اسناد را باید در زونکن نگه داری کرد و برای اینکه بتوان آن را در زونکن جا داد باید آن را پانچ کنیم اما پانچ کردن برخی از مدارک مهم مانند مدارک تحصیلی کاری مجاز نیست و سبب آسیب رساندن به آن مدرک می گردد بنابراین برای این کار بهترین راه کار استفاده از کاور کاغذ است.
• صرفه جویی در مصرف کاغذ و هزینه: ممکن است نیاز باشد تا از برخی مدارک به مدت زیادی استفاده کنیم به همین دلیل باید از آنها به بهترین نحو نگه داری کنیم تا در دراز مدت دچار خرابی نگردد به همین دلیل آنها را در یک کاور کاغذ نگه می داریم تا به آنها آسیبی وارد نکند.
• محافظت از اسناد و مدارک در طول زمان: ممکن است با گذشت زمان و استفاده مداوم از مدارک، و یا در اثر قرار گرفتن در معرض گرد و خاک و غبار و یا رطوبت مدارک خراب شوند به همین دلیل بهترین راه کار استفاده از کاور کاغذ است که کار را برای تمامی کاربران راحت کرده است.

ویژگی های مربوط به انواع کاور کاغذ

• جنس کاور کاغذ معمولا از پروپیلن است و یا برخی از آنها ممکن است از مواد بازیافتی و یا پلی اتالین باشند.
• کاور کاغذ در سایز های مختلفی وجود دارد که معروفترین سایز کاور کاغذ A4 می باشد.
• تعداد پانچ هایی که در کاور کاغذ وجود دارد متغیر است که برخی از کاور کاغذها 3 سوراخه، 7 سوراخه، 11 سوراخه و یا 30سوراخه هستند.
• ضخامت کاور کاغذ بستگی به جنس آن دارد که معمولا ضخامت کاور کاغذ بین 2 الی 4 میلی متر است.
• شفافیت کاور کاغذ بستگی به جنس سازنده آن دارد.
• کاغذ به دو صورت از بالا و یا از کنار کاور کاغذ می تواند درون آن قرار بگیرد.
• گنجایش کاور کاغذ معمولا 1 یا 2 کاغذ است که کاور کاغذی که از جنس پی وی سی است دارای ظرفیت بیشتری است و می تواند کاغذهای زیادی را درون خود جای دهد.

یکی از بهترین ویژگی ها که می توان برای کاور کاغذ نام برد این است که جنس آن باید به گونه ای باشد که خاصیت ضد اسیدی داشته باشد و در دراز مدت واکنشی از خود نشان ندهد، همچنین لازم به ذکر است که کاور کاغذ باید مرغوب باشد و حالت چسبندگی نداشته باشد زیرا اگر به کاغذها بچسبد سبب فرسودگی اسناد می گردد و اگر کاور کاغذ در زونکن یا کلاسور باشد به هم می چسبند و ورق زدن آنها به راحتی انجام نمی شود. کاور کاغذی که دارای جنس مرغوب است به راحتی پاره نشده و مقاومت تا حدودی زیاد دارد. برای اینکه شما بتوانید بهترین نوع از این کاور ها را انتخاب کنید باید به نکاتی از قبیل وزن و مدت زمان لازم برای نگه داری از آن دقت کنید به همین دلیل بهتر است کاوری را انتخاب کنید که با کاغذ شما همخوانی داشته باشد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از این نوع کاور ها برای نگه داری اسناد و مدارک سبب ماندگاری بیشتر آنها می گردد. این نوع کاور ها در دو نوع شفاف و یا مات موجود می باشند که شما می توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه نمایید. همچنین این کاروها توانسته اند نیاز بسیاری از دانشجویان را نیز برطرف نمایند و می تواند از جزوه های آنها نگه داری کند و سبب ایجاد نظم در بین آنها گردد. با توجه به اینکه تولید کاور کاغذ کاری رقابتی بوده بسیاری از تولید کنندگلان سعی می کنند بهترین نوع این محصول را تولید کنند تا بتوانند با این کار میزان فروش خود را نیز بالا ببرند. عوامل مختلی را که در قیمت تاثیر دارند برای شما شرح می دهیم تا با آن آشنا شده و خریدی آگاهانه تر داشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت انواع کاور کاغذ

• کیفیت مواد اولیه ای که برای تولید آن به کار برده می شود.
• هزینه ای که در فرایند تولید این محصول ایجاد می شود.
• توجه به میزان عرضه و تقاضای این محصول

در برخی از کاورها که توسط تولید کنندگان تولید می گردد شفافیت به گونه ای بالا است که می توان مطالب موجود در کاغذها را به راحتی خواند بدون اینکه نیاز باشد آنها را از کاور خارج کنیم. بسته های کاورهای کاغذی که معمولا تولید می شوند دارای تعداد زیادی بوده که در بسیاری از فروشگاه ها به صورت کامل و یا به صورت تکی نیز به فروش می رسند.

با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از محصولات از جمله این کاورها را می توان به صورت غیر حضوری نیز خریداری کرد، این شرکت برای شما این امکان را به وجود آورده است تا بتوانید در هر جایی که هستید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. اگر شما خرید اینترذنتی و یا آنلاین را انتخاب کنید قیمت محصول برای شما به صرفه تر می باشد زیرا در خرید اینترنتی شما به صورت مستقیم با فروشنده در ارتباط هستید و محصول با قیمت اصلی به دست شما می رسد.

کاورهایی که برای کاغذ در این مرکز ارائه می شود از بهترین جنس ها برخودار بوده به گونه ای که شما می توانید با خیال راحت اجناس خود را در آنها نگه دارید بدون اینکه نگران خرابی آنها باشید. این محصول بیشتر در شرکت ها و ادارات کاربرد زیادی دارد زیرا در این مراکز اوراق مهمی وجود دارد که باید بایگانی شوند به همین دلیل این محصول به مقدار زیاد توسط آنها خریداری می شود. این مرکز از جمله مراکز فروش کاور برای نگه داری کاغذها بوده که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش همین بخش ارتباط بگیرید تا شما را هر چه بیشتر راهنمایی کنید و خریدی مطمئن را تجربه کنید.