زیر تقویم کریستال شفاف
زیر تقویم کریستال شفاف
ژوئن 22, 2022
کاور کاغذ 15 میکرون پارسه
کاور کاغذ 15 میکرون پارسه
دسامبر 15, 2022
نمایش همه

کازیه کاغذ

کازیه کاغذ

کازیه کاغذ

کازیه کاغذ

کازیه کاغذ یک وسیله در شکل یی یا دو یا سه طبقه است که برای مکان های اداری، مطب پزشکان و مصارف خانگی میز تحریر به جهت بسته بندی اوراقی است که نیاز به نوعی اقدام دارند، مانند صورت حساب های معوقه، رسید ها و قبض های پرداختی می باشد. شما می توانید تا زمانی که برای این کاغذها فکری نکرده اید آن را بر روی میزتان درون کازیه کاغذ نگه داری کنید تا همه آن ها به طور موقتی ذخیره شوند و به این ترتیب آن ها با مقالات دیگر دسته بندی ها درهم نخواهند شد.

در مرحله بعد، کازیه کاغذ را بر اساس دسته بندی مرتب کنید و آنها را با پوشه های موجود در یک قفسه استفاده کنید زیرا هنگامی که حدود یک هفته شروع به استفاده از سیستم مرتب کردن کاغذ ها در کازیه کاغذ استفاده می کنید متوجه می شوید که بسیاری از کاغذهای اضافی را دور ریخته اید و استفاده ار این وسیله در مرتب بودن همیشگی میز کار یا تحریر خانگی شما نقش بسیار مهمی دارد. ممکن است یک دسته بزرگ از کاغذها را داشته باشید که باید مرتب کنید و بر اساس آنچه صلاح می دانید اولویت در دسترس بودن آن ها تغییر می کند که می توانید با استفاده ار طبقات مختلف کازیه کاغذ این مسئله را آسان کنید و در صورت نیاز اسم اقلام موجودی هر طبقه را بر روی کازیه کاغذ درج کنید و به این شکل یک سیستم سازمانی را مطابق با نیاز خود ایجاد کنید.

دسته ‌بندی ‌های زیادی برای نگهداری اسناد در کازیه کاغذ وجود دارد که بیشتر به صورت ‌حساب‌ ها و رسید ها مربوط است و ممکن است چند پوشه فایل تمام چیزی باشد که نیاز دارید که در کازیه کاغذ می توانید فرم‌های مالیاتی در یک طبقه و رسید ها را در یک طبقه دیگر آن دسته‌ بندی ‌ها قرار دهید. اگر دسته‌های بیشتری در استفاده کازیه کاغذ نیاز دارید می توانید آن را به ما اطلاع دهید تا در کازیه کاغذ را در طبقات بیشتری تولید کنیم. همچنین کازیه کاغذ تولید ما یک سازمان ‌دهنده با رنگ های متفاوت است که می توانید برای دسته بندی اوراق خود به عنوان مثال رنگ زرد برای مالیات، سبز برای مدارک پزشکی یا غیره برای هر موضوعی اختصاص دهید.

کازیه کاغذ همچنین برای کسانی که چندین برگه برای دسترسی آسان دارند و همچنین زمان گشتن به دنبال اوراق و رسید و اسناد خود را ندارند بسیار مناسب است و جنس کازیه کاغذ تولید ما از پلاستیک مرغوب و فشرده با طول عمر بالا می باشد. این وسیله برای قرار گرفتن پوشه‌ ها و نگهدارنده‌  اوراق و رسید ها برای سیستم سازماندهی آن ها به خوبی طراحی شده اند و قابلیت ایجاد فضای مناسب را برای قرار گیری کاغذ ها ایجاد می کنند.