خرید کاور کاغذ
خرید کاور کاغذ
نوامبر 22, 2021
زیر تقویم اداری
زیر تقویم اداری
نوامبر 22, 2021
نمایش همه

زیر تقویم

زیر تقویم

زیر تقویم

زیر تقویم

زیر تقویم برای تقویم ها برای میزهای اداری، چه در محل کار و چه در خانه عالی هستند و مردم معمولاً این زیر تقویم  را روی میز خود برای دسترسی آسان هنگام انجام کارهای روزانه خود قرار می دهند و در دسته بندی تقویم ‌های رومیزی، می‌توانید از چندین سبک زیر تقویم انتخاب کنید که به عنوان مثال  زیر تقویم های بزرگ دارای محلی است که می‌توانید روی آن بنویسید و بعضی دیگر از زیر تقویم ها دارای محلی برای قرار دادن نوشته هایی مربوط به برنامه ریزی ها هستند. برای استفاده هم روی میز و هم در حین حرکت و زیر تقویم های بزرگ عالی هستند که وقتی زمان محدود است و درست مانند تقویم های دیواری، تم ها را ارائه می دهند.

انتخاب زیر تقویم مناسب

زیر تقویم سفارشی برای افرادی مناسب است که به عنوان مثال مشتریان بالقوه ای که به تازگی از سوی نماینده فروش شما بازدید شده است و نماینده شما می تواند این زیر تقویم را به همراه تقویم به عنوان تشکر به مشتری تحویل دهد که اگر مشتری بالقوه در یک دفتر باشد، به احتمال زیاد تقویم روی میزی قرار می گیرد که مردم می توانند هر روز اثر شما را ببینند و اگر صاحب کسب و کار بزرگی هستید قرار دادن این زیر تقویم بر روی میز کارمندانتان بسیار مناسب است که تقریباً هر مصرف‌ کننده‌ ای، به ویژه کسانی که نگاه سریع را ارائه می‌ دهند. زیرا زیر تقویم مکان کوچکی را اشغال می کنند و موضوعات متنوعی دارند و این زیر تقویم نه تنها روی میزها، بلکه در دفاتر، میزهای صبحانه، میزهای خواب بچه ‌ها، داخل خانه نیز می ‌توانند عالی کار کنند.

برای برنامه ریزی های روزانه از زیر تقویم ها با هدف استفاده کنید و سود این کار برای شما این است که از آن با قصد و نیت استفاده کنید که البته در مورد آن فکر کنید که اگر یک زیر تقویم روی میز خود دارید، این اولین چیزی است که هنگام نشستن به محل کار خود می بینید، چه در دفتر خانه یا در محل کارتان است و اگر با اطلاعات بیش از حد پر شده باشد، فقط به نویز بصری و درهم ریختگی تبدیل می شود که چشم بر آن می بندید.

زیر تقویم

زیر تقویم

در واقع با استفاده نا درست از زیر تقویم و تقویم ها، در اصل، آن ها کارایی خود را از دست می دهد.  اما اگر فقط اطلاعات مهم را در تقویم روی میز خود بگنجانید و عادت کنید هر روز صبح 5 ثانیه بر روز خود تمرکز کنید، به هدف خود نزدیکتر خواهید شد که البته زیر تقویم رومیزی پلاستیکی یک تکه، شامل: یک صفحه پایه، یک صفحه پشتی که بطور یکپارچه در امتداد یک محور لولای زنده به صفحه پایه متصل شده است که صفحات پایه و پشتی مذکور نسبت به یکدیگر در امتداد محور لولای مذکور بین وضعیت صافی که در آن صفحات مذکور به طور عمده همسطح هستند و وضعیتی که در آن صفحات مذکور در یک زاویه نسبت به یکدیگر قرار دارند، محور هستند. چفت وسیله ای برای نگهداشتن صفحات مذکور در حالت ایستاده است و شامل یک زبان به طور کلی صاف روی یکی از صفحات مذکور است.

در ساختار زیر تقویم زبانه مذکور دارای یک قسمت لبه آزاد است که به یک لبه آزاد ختم می شود که به سمت دیگر صفحات مذکور و موازی با محور لولا قرار دارد و یک برآمدگی که به موازات محور لولا در سراسر قسمت لبه آزاد مذکور در مجاورت لبه آزاد مذکور امتداد می یابد که یکی دیگر از صفحات مذکور دارای یک لبه آزاد است که به سمت و موازی محور لولا قرار دارد و از آن دور از محور لولا منحرف می شود و نسبت به زبانه مذکور طوری قرار می گیرد که حول یک قوس تاب بخورد که شعاع آن به اطراف می چرخد. محور لولا، که برآمدگی روی زبانه مذکور را قطع می‌کند، وقتی صفحات مذکور از حالت صاف به حالت ایستاده می‌چرخند، به موجب آن، همانطور که صفحات مذکور به حالت ایستاده می‌چرخند، زیر تقویم با برآمدگی درگیر می‌شود و زبانه را خم می‌کند تا برجستگی بچسبد.

انواع متریال زیر تقویم

شرکت ما در ساخت زیر تقویم، محصولات با کیفیتی را تولید می کند که در کشور ساخته شده اند که به شما کمک می کند در فعالیت های برنامه ریزی روزانه خود بهره وری بیشتری داشته باشید. ما از سال ها پیش متعهد شدیم که تمام محصولات خود را با استفاده از کاغذ و مواد بازیافتی تولید کنیم و زیر تقویم و تقویم تولید ما برای برنامه ریزی آسان است که یک تقویم مرجع تمام سال در پشت است. زیر تقویم به تنهایی روی هر میزی قرار می گیرد، با سیم محکمی که صفحات را محکم نگه می دارد عملکرد مناسبی دارد و سایر محصولات ما که شامل پد رومیزی، تقویم دیواری، تقویم رومیزی، برنامه ریز معلم، تقویم اداری، کتاب قرارهای حرفه ای، تقویم دیواری چند لایه، زیر تقویم به همراه برنامه ریز قرارهای ملاقات ماهانه و برنامه ریزان قرار هفتگی است اکثرا از مواد بازیافت و ضایعات پس از مصرف با جوهرهای مبتنی بر سویا و 90٪ سیم بازیافتی استفاده می کنیم. در واقع طراحی متنوع و متریال گوناگونی در ساخت زیر تقویم های ما ارائه شده است که می تواند روی میز شما نمایش داده شود.

به عنوان مثال یک مدل از زیر تقویم که بر روی پایه چوبی بافت دار قرار گرفته است، یک تقویم رومیزی سرگرم کننده است که می تواند در فضای کاری یا فضای مورد علاقه شما در خانه نمایش داده شود و در طراحی تقویم روی آن، هر طرح ماه به اندازه کافی بزرگ است تا تصویر مورد علاقه شما را نمایش دهد و البته اندازه جمع و جور زیر تقویم به شما امکان می دهد آن را در فضای کوچکی روی میز خود قرار دهید و می تواند بسته بندی ساده آن را به یک هدیه عالی برای عزیزان تان تبدیل می کند که با دکوراسیون شما مطابقت دارد.

طراحی زیر تقویم

فلسفه ما این است که طراحی خوب زیر تقویم یا طراحی به خاطر هنر نیست، بلکه طراحی زیبا با قابلیت های زیاد دیگری است و در حالی که از نظر روحی تازه، محصولات نشان دهنده تعهد ثابت و کامل به کیفیت هستند که با استفاده از قطعات تزئینی و نمایشگاهی با تمایز کار کنید. نکته مهم در استفاده از زیر تقویم شنیدن این عبارت است که می گوید: «خارج از دید، دور از ذهن» و وقتی نوبت به پروژه ‌های کاری و کارهای روزانه می‌ رسد، مهم است که یادآوری‌ ها و مطالب را در خط مقدم نگه دارید تا بتوانید زمان خود را عاقلانه مدیریت کنید و یادداشت ها، اسناد و موارد دیگر را با کمک محصولات دکور و نمایشگر براق و شیک ما در جلو و مرکز زیر تقویم نگه دارید. بعضی از زیر تقویم های تولید ما دارای سه پایه ای است که به شما امکان می دهد هر چیزی را از یادداشت های پروژه گرفته تا آثار هنری گرفته تا یک یادداشت بی تکلف برای پیام ها و یادآوری ها نمایش دهید، محیط اطراف شما با جزئیات ظریفی مانند لبه های صیقلی، شفاف و سخت افزار طلایی برجسته می شود که در بعضی دیگر از مدل های زیر تقویم تولید ما که از جنس تقریباً کریستالی است، هر یک از قطعات آن از اکریلیک ریخته گری سخت ساخته شده است و ظاهری بی ادعا و معاصر را ارائه می دهد که به طور یکپارچه با هر نوع دکوراسیونی که در حال حاضر در فضای خود دارید ادغام می شود.

زیر تقویم یکی از پر کاربردترین و پر استفاده ترین لوازم اداری است که بر روی همه میز های اداری و حتی آموزشی نیز می توان پیدا کرد. با استفاده از زیر تقویم می توان تقویم های روز شمار را بر روی آن قرار داده و برنامه‌ها و قرار های روزانه مختلف را بر روی آن ثبت کرده و به کارهای خود سر و سامان داد. تقویم ها انواع مختلفی دارند و در سایزها و جنس های مختلف تولید گشته و مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین زیر تقویم های اداری که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد زیر تقویم پلاستیکی است که توسط پارسه پلاستیک تولید می‌شود. زیر تقویم های پلاستیکی پارسه پلاستیک دارای جنسی عالی و کیفیتی درجه یک هستند که می توانند به خوبی پاسخگوی نیازهای اداری آموزشی و یا محیط های کار شوند.

زیر تقویم های پارسه پلاستیک دارای کیفیتی عالی و قیمتی ارزان و مناسب می‌باشند که می‌توانند در انواع ست های اداری خود را جای داده و به زیبایی جلوه نمایند. می توان زیر تقویم های پارسه پلاستیک را زیر تقویم های نشکن نیز نامید، زیرا با ضربه و برخوردهای زیادی که می بینند، مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. انواع زیر تقویم‌های پارسه پلاستیک در رنگ ها و سایز های مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند اما بیشترین نوع استفاده از زیر تقویم، زیر تقویم شفاف است که می‌تواند به خوبی با انواع سطوح مختلف خود را هماهنگ سازد.

پارسه پلاستیک یک تولیدی و فروشگاه بزرگ انواع محصولات پلاستیکی اداری و غیر اداری می باشد که به تولید زیر تقویم های پلاستیکی نیز می پردازد. می توانید انواع زیر تقویم های پلاستیکی را در سایز ها و اندازه های مختلف با کیفیت عالی و قیمتی مناسب در پارسه پلاستیک یافته و خریداری نمایید. زیر تقویم های موجود در پارسه پلاستیک دارای کیفیت عالی می باشند که به مشتری ارائه می شود. شما نیز می توانید جهت خرید انواع محصولات پلاستیکی اداری از جمله زیر تقویم با شماره های موجود در تماس گرفته تا همکاران ما در واحد فروش شما را راهنمایی نمایند.