زیرپایی
زیرپایی
مارس 29, 2021
پایه چسب شیشه ای
پایه چسب شیشه ای
آوریل 6, 2021
نمایش همه

زیرپایی اداری

زیرپایی اداری

زیرپایی اداری

زیرپایی اداری

آویزان شدن پاها ، وضعیت بد وضعیتی پا یا پاهایی که در حین کار ساعتها بی حرکت می مانند ، همگی می توانند باعث جمع شدن خون ناخواسته در اندام تحتانی شما شوند. نتیجه این امر افزایش فشار و فشار بر روی عضلات موضعی ، رباط ها و تاندون ها است که همگی می توانند منجر به درد شوند زیرا عصب های اطراف فشرده می شوند. فشار غیر ضروری حتی در نهایت به کمر مهاجرت می کند که می تواند باعث کمر درد ناتوان کننده شود . زیرپایی اداری این مشکل را برطرف می کند .

زیرپایی اداری ، که معمولاً زیر میز قرار می گیرند ، به افراد کوتاه قد اجازه می دهد تا هنگام نشستن ، پاهای خود را روی یک سطح سفت بگذارند. طراحی زیرپایی اداری همچنین باعث نشستن فعال در همه کاربران با استفاده از حرکت تکان دهنده می شود ، که برای گردش خون و عضله بسیار مفید است و از درد پا ناشی از یک وضعیت ثابت و ایستا جلوگیری می کند.

شما می توانید طیف گسترده ای از زیرپایی اداری را در سایت پارسه پلاستیک پیدا کنید ، بنابراین مطمئناً مناسب ترین گزینه را پیدا خواهید کرد. برای هر شخصی لازم است که یک زیرپایی اداری برای میز کار خود در نظر بگیرد . این راه حل های ابتکاری به ویژه برای ایجاد حداکثر راحتی و پشتیبانی طراحی شده اند و کشش گردن و پا را به حداقل می رسانند.

بیشتر زیرپایی های اداری ما می توانند متناسب با افراد تنظیم شوند . اگر به دنبال کیفیت عالی در زیرپایی اداری هستید ، می توانید به ما اعتماد کنید. ما فقط مارک های تجاری مورد اعتماد خود را داریم .

زیرپایی اداری را متناسب با سبک زندگی و نیازهای خود انتخاب کنید. آیا از آن در دفتر کار یا هنگام مسافرت استفاده خواهید کرد؟ سپس ، به مشخصات زیرپایی اداری مورد نظر خود نگاه کنید. بسیاری از پایه ها از ، چوب یا پلاستیک ساخته می شوند. زیرپایی اداری با توجه به اندازه بدن قابل تنظیم از نظر ارتفاع و شیب هستند. از زیرپایی اداری مقرون به صرفه مناسب پارسه پلاستیک استفاده کنید .