قیمت زیرپایی
قیمت زیرپایی
مارس 29, 2021
زیرپایی اداری
زیرپایی اداری
آوریل 6, 2021
نمایش همه

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی  Footrest که دارای زاویه ایده آل و از جنس های مختلف و یا ترکیب این نوع ها برای محیط اداری ساخته می‌شود. همچنین زیرپایی میتواند پاها را در وضعیت استاندارد قرار دهد. در کنار هر میز اداری استفاده از زیرپایی‌ها می‌تواند به راحتی کار برای کارمندان کمک نماید. زیرپایی‌ ها می‌توانند پاها را در وضعیت کاملا مطلوب قرار دهند. از خستگی های ناشی از کار تا حدود زیادی کم نمایند. استفاده از زیرپایی می‌تواند با قرار دادن پا ها در وضعیت مناسب از مشکلات کمر درد برای کارمندان تا حدود بسیار زیادی بکاهد.

زیر پایی ها اغلب با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه این امکان را به کارمندان می دهد که از کمر خود محافظت نمایند.
این زیرپایی با توجه به ارتفاع مورد نظر و همچنین ایجاد زاویه صحیح در قسمت مچ و ساق پا در نحوه صحیح نشستن و جلوگیری از دردهای مفصلی بسیار موثر خواهد بود.

مزایای زیرپایی در فضای اداری

زمانی از مزایای مبلمان اداری ارگونومیک بیشترین استفاده را می کنید که بدانید صندلی های ارگونومیک روی کمر، گردن و شانه ها تمرکز می کنند. البته مهم ترین نکته این است که پاها در اولویت قرار گیرند. پشتیبانی کامل بدن برای سلامت تمام بدن بسیار مهم است.

زیر پایی ارتوپدی متحرک

زیرپایی متناسب با میزهای اداری و کامپیوتری در حالات قابل تنظیم

زیرپایی ارتوپدی متحرک با میز قابل تنظیم هماهنگ می شوند.

اینکه میز شما ایستاده یا نشسته یا ترکیبی از هر دو است، می توانید در هر صورت از زیر پایی استفاده کنید. در واقع، انواع زیرپایی ها برای کاربرانی که در حالت نشسته کار می کنند، ایده آل هستند و می توانند به شما کمک کنند تا تا از طریق تنظیمات میز، نوع نشستن خود را کنترل کنید. این بدان معنی است که شما بیشترین مزایای سلامت را می توانید با خرید زیرپایی داشته باشید.

برای اینکه بتوان کارکرد افراد را در مکان هایی که کار انجام می دهند بالا برد بهتر است تا امکانات لازم برای آنها فراهم شود زیرا در این صورت بازدهی کار کارمندان بالاتر می رود به همین دلیل در بسیاری از ادارات برای راحتی کار کارمندان و در دیگر شرکت ها و بخش های اداری از وسیله هایی مانند زیرپایی استفاده می شود.

زیرپایی ها وسیله هایی با جنس های مختلفی از جمله پلیمری فشرده و فلزی و چوبی می باشند که برای استفاده در محیط های ادرای بسیار مناسب هستند. یکی از مزیت هایی که می توان برای این وسیله کاربردی به کار برد، این است که می تواند پا را در وضعیت مناسب قرار دهد و بدین ترتیب از ایجاد مشکلاتی مانند کمردرد در کارمندان جلوگیری کند.

زیرپایی دارای زاویه مناسب است و ساختار آن به گونه ای است که می توان به راحتی ارتفاع آن را تنظیم نمود به همین دلیل بسیاری از افراد از آن در محل کار خود استفاده می کنند. با توجه به اینکه زیرپایی زاویه مناسبی را در ساق و مچ پا ایجاد می کند سبب می شود از ایجاد دردهای مفصلی جلوگیری کند. می توان گفت استفاده از زیرپایی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که ما سعی می کنیم در این قسمت برخی از این دلایل را برای شما بازگو کنیم تا بتوانید انتخاب درست تری داشته باشید.

دلایل استفاده از زیرپایی

• بهترین انتخاب برای مواقعی است که ارتفاع میزتان زیاد باشد اگر این مورد را برطرف نکنید ممکن است در دراز مدت به کمر و پاهایتان فشار وارد شود و باعث ایجاد بیماری های مختلفی گردد.

• برای بالا بردن روحیه کارمندان و افزایش بازدهی آنها در ساعات اداری

به دلیل اینکه در بسیاری از ادارات از صندلی های نامناسب استفاده می کنند که با گذشت زمان سبب می شود تا فرد دچار مشکلاتی گردد به همین دلیل برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات از زیرپایی متحرک نیز می توان استفاده کرد. این نوع زیر پایی در سه نوع ثابت و متحرک و ریلی موجود می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام را که می خواهید انتخاب نمایید.

زیر پایی متحرک به راحتی قابل جابجایی بوده که از ایجاد درد و مشکلات ماهیچه ای جلوگیری می کند. از جمله افرادی که نیاز به زیر پایی متحرک دارند افراد کوتاه قد هستند زیرا پاهای آنها تا مدت ها معلق می ماند و به دلیل اینکه پاهای آنها به زمین برسد لبه صندلی می نشینند به همین دلیل این افراد بهترین گزینه برای خرید زیر پایی هستند. یکی دگر از دلایلی که سبب می شود افراد زیر پایی را برای خود انتخاب کنند این است که اگر نتوانند به صندلی تکیه دهند به مرور زمان دچار قوس کمر می گردند که این مسئله می تواند برای آنها خیلی رنج آور باشد به همین دلیل سعی می کنند بهترین زیر پایی را انتخاب کنند.

از جمله مشکلاتی که برخی از مشاغل با آن سرو کار دارند سرپا بودن زیاد می باشد که این عامل خود می تواندد سبب ایجاد بیماری واریس گردد، این بیماری سبب می شود تا خون به صورت نادرست در بدن گردش پیدا کند به همین دلیل است که اگر پای شما در شرایط مناسبی نباشد این خون به درستی در بدن گردش پیدا نمی کند، از این رو استفاده از زیر پایی امری ضروری می باشد.

انواع زیرپایی

زیر پایی دارای انواع مختلفی است که می توان از مدل های متفاوتی از آن در محیط های مناسب استفاده کرد به عنوان مثال یکی از انواع زیر پایی، زیر پایی پلاستیک فلزی می باشد که برای محیط هایی مانند اداره ها می تواند بهترین انتخاب باشد. این محصول به دلیل داشتن جنسی از فلز استحکام و مقاومت بیشتری دارد و می تواند تا حد زیادی وزن بدن شما را تحمل کند و همچنین به دلیل داشتن پلاستیک درون خود کشش بالایی دارد بنابراین یکی از بهترین انتخاب ها برای محیط های اداری بوده و از ایجاد کمردرد و یا گردن درد نیز جلوگیری کند.

برخی از زیر پایی ها که در بازار موجود می باشند، زیر پایی طبی است که دارای جنسی مستحکم است و بر اثر مرور زمان دچار تغییر شکل نمی گردد. جنسی که برای این زیر پایی در نظر گرفته می شود از اسفنج فشرده است و همین عامل باعث می شود تا کارایی آنها بالا برود. این زیرپایی دارای کاربردهای دیگری مانند استفاده از آن در زیر زانو و حتی جلو مبلی نیز می باشد که باعث راحتی افراد در موقع کار می گردد.

جنس به کار رفته در انواع زیر پایی به گونه ای است که در اثر استفاده مداوم از ریخت نمی افتند و ظاهر خود را تا مدت ها حفظ می کنند. طراحی این زیر پایی ها به گونه ای است که افراد می توانند آن را در منزل و بر روی فرش استفاده کنند به همین دلیل افراد زیادی برای راحتی کار خود آن را انتخاب می کنند. یکی دیگر از دلایل استفاده از زیر پایی این است که بتوان فضای مناسب برای کارمندان ایجاد کرد که انتخاب درست وسایلی نظیر زیر پایی به سلامت کارمندان خود کمک زیادی کند.

به جای اینکه از صندلی های مدیریتی با قیمت زیاد استفاده کرد بهتر است از صندلی های معمولی برای کارمندان استفاده نمود. برای راحتی هر کدام از آنها از یک زیر پایی استفاده کرد. یکی از مواردی که بهتر است در انتخاب زیر پایی به آن توجه کرد این است که فقظ مختص استفاده در اداره نیست بلکه در هر مکانی که نیاز است شما زیاد بنشینید می توان از آن استفاده کرد. با گسترش تکنولوژی افراد زیادی کارشان این است که مدت ها در یکجا بنشینند به همین دلیل سعی می کنند تا از زیر پایی استفاده زیادی بکنند.

یکی دیگر از مواردی که باید در انتخاب زیر پایی باید به آن توجه کرد جنس زیر پایی می باشد که باید از موادی انتخاب شود که دوام کافی را داشته باشد به همین دلیل بیشتر از زیر پایی هایی استفاده می شود که از جنس ژله ای، لاتکس، ام دی اف و یا پلاستیک باشند. یکی از نکاتی که مهم است به آن توجه کنید این است که اگر کف محیط شما از سرامیک باشد از زیر پایی فولادی استفاده کنید.

قیمت زیرپایی

برای اینکه از قیمت این زیر پایی مطلع شوید بهتر است تا با افرادی که در این زمینه آگاهی بیشتری دارند ارتباط برقرار کنید تا شما را هر چه بهتر راهنمایی کنند. انتخاب یک زیر پایی با قیمت مناسب به عوامل مختلفی مانند جنس به کار رفته در آن بستگی دارد، زیرا هر چه کیفیت مواد به کار رفته در زیر پایی بالا باشد هم دوام آن بیشتر است و هم قیمت بالاتری دارد. به عنوان مثال زیر پایی که از جنس فلز باشد قیمت بالاتری نسبت به نوع پلاستیکی آن دارد.

این مرکز از جمله مراکزی است که امکان خرید اینترنتی را برای خریداران خود فراهم کرده است زیرا شما می توانید در محل مورد نظر خود هر کدام از زیر پایی ها را که می خواهید انتخاب کنید. جهت خرید یک محصول باکیفیت می توانید با مشاوران ما در این مرکز در ارتباط باشید تا بتوانید خریدی آگاهانه داشته باشید. این مرکز از جمله مراکز باسابقه در زمینه ارائه این محصول است و با فروش محصولی درجه یک توانسته است مشتریان راضی زیادی در این زمینه داشته باشد.