قیمت زیرپایی
قیمت زیرپایی
مارس 29, 2021
زیرپایی اداری
زیرپایی اداری
آوریل 6, 2021
نمایش همه

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی

زیرپایی – Footrest که دارای زاویه مناسب و از جنس پلیمری فشرده و فلزی و چوبی و یا ترکیب این ها برای محیط اداری ساخته می‌شود. و زیرپایی میتواند پا را در وضعیت استاندارد قرار دهد; در کنار هر میز اداری استفاده از زیرپایی‌ها می‌تواند به راحتی کار برای کارمندان کمک نماید; زیرپایی‌ها می‌توانند پاها را در وضعیت مناسب قرار داده; و از خستگی های ناشی از کار تا حدود زیادی کم نماید; همچنین استفاده از زیرپایی می‌تواند; با قرار دادن پا ها در وضعیت مناسب از مشکلات کمر درد برای کارمندان تا حدود بسیار زیادی بکاهد.

نوعی دیگر از زیر پایی اداری که امروزه در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد زیر پایی با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه است.
این زیرپایی با توجه به ارتفاع مورد نظر و همچنین ایجاد زاویه صحیح در قسمت مچ و ساق پا در نحوه صحیح نشستن و جلوگیری از دردهای مفصلی بسیار موثر خواهد بود.

مزایای زیرپایی در فضای اداری

هر کس می خواهد از مزایای مبلمان اداری ارگونومیک به نهایت استفاده کند. در حالی که صندلی های ارگونومیک روی کمر، گردن و شانه ها تمرکز می کنند، مهم است که پاها را فراموش نکنید. پشتیبانی کامل بدن برای سلامت تمام بدن بسیار مهم است.

زیر پایی ارتوپدی متحرک

زیرپایی متناسب با میزهای اداری و کامپیوتری در حالات قابل تنظیم

زیرپایی متحرک با میز قابل تنظیم هماهنگ می شوند.

این که آیا میز شما ایستاده یا نشسته است یا ترکیبی از هر دو است، به این معنا نیست که شما نمی توانید از زیر پایی استفاده کنید. در واقع، انواع زیرپایی ها در واقع برای کاربرانی که در به طور عمومی خود نشسته کار می کنند، ایده آل هستند و می توانند به شما کمک کنند تا تا از طریق تنظیمات میز، نوع نشستن خود را کنترل کنید. این بدان معنی است که شما بیشترین مزایای سلامت را می توانید با خرید زیرپایی داشته باشید.